• Kontakt
782-200-201

  • Kontakt
782-200-201
  

NIERUCHOMOŚCI BEZ TRUDNOŚCI

Szukasz określonych cech
Najnowsze

Nieruchomości

7
Komercyjne
Wynajem

32 m2, pod biura, gabinety, parter, wysoki sufit

Wynajmę lokal na parterze, z dużym parkingiem, w budynku biurowo-usługowym znajdującym się…

Dodana: 21 lutego, 2024
Pokoje
2
Łazienki
4
Powierzchnia
32 m2
Wynajem

2 400 zł

75,00 zł/m2

11
Wyróżnione
Mieszkania
Sprzedaż

Dąbrowskiego, 2 pokoje, osobna kuchnia, gotowe od zaraz

Sprzedam wolne od zaraz mieszkanie w centrum Rzeszowa, z 2 odrębnymi pokojami…

Dodana: 8 grudnia, 2023
Pokoje
2
Łazienki
1
Powierzchnia
49 m2
Sprzedaż

469 000 zł

9 571,43 zł/m2

14
Mieszkania
Wynajem

Lubelska – Gromskiego, 35 m2, 1 piętro, duży balkon

Mam do wynajęcia przytulne mieszkanie powierzchni 35 m2 na 1 piętrze niskiego…

Dodana: 28 marca, 2023
Pokoje
2
Łazienki
1
Powierzchnia
35 m2
Wynajem

2 000 zł

57,14 zł/m2

Wyróżnione

Nieruchomości

  • Lubelska, 2 pokoje, 7,5 m2 balkonu widok na zieleń

    Sprzedam z widokiem na tereny zielone z dużym balkonem, o powierzchni 32…

    Cechy
    • Centralne Ogrzewanie
    • Strych
    Sprzedaż
  • Lwowska, 3 pokoje, garaż, duży balkon, widok na wzgórza

    Mam do wynajęcia przytulne, dobrze nasłonecznione, mieszkanie powierzchni 63 m2 na 5…

    Pokoje
    3
    Łazienki
    2
    Powierzchnia
    63 m2
    Wynajem

    2 800 zł

    44,44 zł/m2

  • Jasionka, 5 arów, gotowy bliźniak, media, wjazd- asfalt

    GOTOWY BLIŹNIAK BLISKO JASIONKI!!! Do sprzedania pół bliźniaka (lub cały bliźniak) w…

    Pokoje
    4
    Łazienki
    1
    Powierzchnia
    83 m2
    Cechy
    • 2 Miejsca Parkingowe
    Sprzedaż

    399 000 zł

    4 807,23 zł/m2

  • Dąbrowskiego, 2 pokoje, osobna kuchnia, gotowe od zaraz

Pokoje
    2
    Łazienki
    1
    Powierzchnia
    49 m2
    Sprzedaż

    469 000 zł

    9 571,43 zł/m2

Nieruchomości

Na sprzedaż

Nieruchomości

Na wynajem

Rezerwacja
Zobacz Ofertę

Kwiatkowskiego, umeblowane 2 pokoje widok na rzekę

Wynajmę blisko centrum Rzeszowa, wykończone w wysokim standardzie, mieszkanie przy ul. Kwiatkowskiego…

Pokoje
2
Łazienki
1
Powierzchnia
36 m2
Wynajem

1 900 zł

52,78 zł/m2

1 2 3 4 5 6 7

Chcesz kupić nową nieruchomość, sprzedać istniejącą? FOLDER Nieruchomości zrobi to bez trudności!

Zgłoś nieruchomość Przeglądaj oferty
Meet Our

Agents

Get in touch with our professional real estate agents.

Urszula Gębska

782 200 201

biuro@folder-nieruchomosci.pl

253

Listed Properties

Z FOLDER Nieruchomości współpracuję w zakresie doradztwa i informacji o rynku nieruchomości oraz pośrednictwa w udzielaniu kredytów hipotecznych. Rekomenduje usługi pośredników z FN jako rzetelnych i profesjonalnych partnerów w zakresie obsługi nieruchomości.
Najnowsze

Dobre Rady

20 czerwca 2023 w Bez kategorii

MIESZKANIE 2-POZIOMOWE? KOMINKOWE?

Jedni marzą o domu, inni o szeregówce, a dla jeszcze innych najbardziej pożądanym wariantem jest…

PrzezDamian Gębski
25 maja 2023 w Bez kategorii

O „BEZPIECZNYM KREDYCIE 2%” SŁÓW KILKA

Ogłoszenie rządowego programu „Bezpieczny kredyt 2%” wywołało niemałe poruszenie zarówno wśród chętnych na zakup mieszkania,…

PrzezDamian Gębski
17 kwietnia 2023 w Bez kategorii

JAK OGRAĆ NUDĘ I CHIMERYCZNĄ WIOSNĘ?

Nie ma się co oszukiwać. Podobnie jak w ubiegłym roku wiosna nie chce u nas…

PrzezDamian Gębski

Partnerzy

FOLDER Nieruchomości

/Nieruchomości bez trudności

ul. Reformacka 3/1
35-026 Rzeszów

782-200-201

biuro@folder-nieruchomosci.pl
  • Start
  • Ulubione
  • Kontakt
  • Porównaj Nieruchomości

© 2022. All rights reserved.

FOLDER Nieruchomości
  • Logowanie
Nie pamiętasz hasła?