• Kontakt
782-200-201

  • Kontakt
782-200-201
  

Pomieszczenie gospodarcze

Szukasz określonych cech
Zobacz Ofertę

Tysiąclecia, 3 pokoje z ogródkiem, centrum miasta

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na ul. Kosynierów, z dostępem…

Pokoje
3
Łazienki
1
Powierzchnia
53 m2
Wynajem

2 000 zł 0

37,74 zł/m2

Zobacz Ofertę

okolice Galerii Rzeszów, 2 pokoje + kuchnia, klimatyzacja

Mam do wynajęcia przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 47…

Pokoje
2
Łazienki
1
Powierzchnia
47 m2
Wynajem

2 300 zł

48,94 zł/m2

Rezerwacja
Zobacz Ofertę

Warszawska, granica Rzeszowa, 3 pokoje z tarasem i dużym ogrodem

Sprzedam bardzo słoneczne z tarasem i dużym ogrodem (150 m2)…

Pokoje
3
Łazienki
1
Powierzchnia
54 m2
Sprzedaż

648 500 zł

12 009,26 zł/m2

Zobacz Ofertę

Drabinianka, nowoczesne mieszkanie 2 pokoje z garażem

Mam do wynajęcia blisko ul. Rejtana nowe przestronne mieszkanie o…

Pokoje
2
Łazienki
1
Powierzchnia
42 m2
Wynajem

2 300 zł

54,76 zł/m2

Zobacz Ofertę

Hyżne, 10 arów, mały dom z potencjałem

Na sprzedaż dom do adaptacji w centrum miejscowości Hyżne na…

Pokoje
2
Łazienki
1
Powierzchnia
72 m2
Sprzedaż

330 000 zł

4 583,33 zł/m2

1 2 3 4

Zobacz Ofertę

Jasionka, 5 arów, gotowy bliźniak, media, wjazd- asfalt

GOTOWY BLIŹNIAK BLISKO JASIONKI!!! Do sprzedania pół bliźniaka (lub cały…

Pokoje
4
Łazienki
1
Powierzchnia
83 m2
Sprzedaż

399 000 zł

Wyróżnione
Zobacz Ofertę

Lubelska, 2 pokoje, 7,5 m2 balkonu widok na zieleń

Sprzedam z widokiem na tereny zielone z dużym balkonem, o…

Sprzedaż

FOLDER Nieruchomości

/Nieruchomości bez trudności

ul. Reformacka 3/1
35-026 Rzeszów

782-200-201

biuro@folder-nieruchomosci.pl
  • Start
  • Ulubione
  • Kontakt
  • Porównaj Nieruchomości

© 2022. All rights reserved.

FOLDER Nieruchomości
  • Logowanie
Nie pamiętasz hasła?